AKA - NEWS

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o nově zařazených informacích na portálu AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz). V levém sloupci stránky najdete ikonu podcastu. OMLUVA: zprávy, které jsou publikovány e-mailem jsou bez diakritiky!

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

2.17.2011

Webový prohlížeč Maxthon 3 - nové možnosti - slideshow-recenze

Nová verze Webového prohlížeče Maxthon 3, představuje další verzi tohoto méně známého, nicméně stále velmi pozoruhodnějšího prohlížeče. Z řady novinek je nejcennější plnohodnotná podpora Tridentu a WebKitu. (Jádro WebKit využívá Google Chrome). V nové verzi je modernizované grafické rozhraní, doplněna možnost online synchronizovat záložky, podpora gest myší řada dalších "vychytávek". Maxton 3 umí blokovat reklamní obsah na www stránkách, současně zobrazovat výsledky vyhledávání z předních vyhledávačů. Řada uživatelů ocení snadné pořizování poznámek, snadnou práci s RSS, rychlá aktivace Google Translate a další.
Kompletní pohled na prostředí prohlížeče Maxthon 3 a podrobný přehled jeho funkcí nabízím formou slidershow-revirev na adrese: 
www.akamonitor.cz/product-reviews/maxthon3