AKA - NEWS

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o nově zařazených informacích na portálu AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz). V levém sloupci stránky najdete ikonu podcastu. OMLUVA: zprávy, které jsou publikovány e-mailem jsou bez diakritiky!

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

1.29.2014

WebsiteX5 Professional 10 & a2hosting

Nedávno jsem vystavil pojednání o špičkovém produktu, určeném pro tvorbu webových stránek - WebsiteX5 Professional 10. Najdete ho na TÉTO adrese. Vzhledem ke kvalitě uživatelského prostředí a bohatosti funkcí, jsem produktu věnoval 2 prezentace. Předností programu WebsiteX5 je jeho snadná provázanost na hostingovou službu "a2hosting". Publikování stránek, vytvořených ve Website X5 Pro 10 a publikovaných s využitím webhostingové služby a2hosting, jsem proto věnoval samostatnou prezentaci. Všechny jsou ve formátu slideshow. 2 prezentace jsou vystaveny v doméně a2hosting a 1 v mé doméně www.akamonitor.cz. Uvádím url všech tří prezentací:
1) Přehledná charakteristika produktu Website X5 Pro v. 10 - na adrese:
http://www.akamonitor.cz/product-reviews2/slideshow4/
2) Charakteristika WORKFLOW při tvorbě jednoduché webové stránky pomocí Website X5 Pro 10 na adrese: http://www.akamonitor.cz/product-reviews/WSX55steps/
3) Spolupráce Website X5 se službou "a2hosting" při publikování webové stránky na web - na adrese:
http://www.akamonitor.cz/product-reviews2/slideshow5/Dvě prezentace ( 1 a 3 ) jsou při tom vystaveny v doméně na a2hosting a jedna (2) v mé doméně.
Website X5 i hostiongová služba a2hosting si vaši pozornost určitě zaslouží. Patří k tomu nejlepšímu v daných oblastech webové tvorby.