AKA - NEWS

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o nově zařazených informacích na portálu AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz). V levém sloupci stránky najdete ikonu podcastu. OMLUVA: zprávy, které jsou publikovány e-mailem jsou bez diakritiky!

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

5.14.2013

Perfect Photo Suite 6.1 - recenze


Před časem jsem na svém portálu vystavil recenzi Perfect Photo Suite 6.1. Najdete ji na adrese: http://www.akamonitor.cz/product-reviews/PPS61/ ještě dnes. Autorský tým nelení a v současné době nabízí verzi 7.1. K tomu, abych se k balíku programů znovu vrátil v podobě All-in-One Slideshow-review, mne vedly dva důvody. především pozitivní a užitečné změny téměř ve všech 7-mi částech balíku PP Suite a navíc informace, že v nejbližší době, asi ještě v květnu t.r. bude nabízena nová verze 7.5. Programový balík je vybaven dokonalou dokumentací, zahrnující nejen help a user guide, ale i celý systém výuky uživatele. Moji recenzi verze 7.1 se můžete prohlédnout na adrese
http://www.akamonitor.cz/product-reviews/PPS71/. A připravte sena pěknou dávku více než 100 slajdů. Tento rozsah sám o sobě svědčí o tom, že je opravdu o čem psát.