7.31.2013

MOVAVI Video Suite 11 - recenze

Asi před 2 měsíci upoutala moji pozornost zajímavá ucelená sada nástrojů pro práci s videi a fotografiemi. Nainstaloval jsem plnou verzi tohoto produktu, testoval jsem jeho části a připravoval recenzi. Ještě dříve, než jsem se odhodlal k tomu, aby svoji All-in-One Slideshow review vystavil na stránky svého webového portálu, přišlo mi srpnové číslo časopisu CHIP s jeho DVD přílohou. CHIP.cz nabízí plnou verzi produktu svým čtenářům k volnému snažení, při čemž klíč k aktivaci mohou získat on-line cestou. Tento fakt potvrdil můj dojem, že jde o pozoruhodný produkt. Na CHIP-DVD je stručná, ale výstižná recenze programu, připravená Radkem Kubešem. Nemám rád nosit dříví do leta a tak svoji textovou část recenze omezím na citát jednoho
odstavce ze zmíněné recenze a hlavní důraz kladu na detailné náhled na prostředí a funkce MOVAVI VS11, sestávající ze 79 slajdů. 
Najdete ji na adrese:
www.akamonitor.cz/product-reviews/movavi-vs11/
. Program mne zaujal především moderním designem, přehlednou nabídkou bohaté sady funkcí. Program doporučuji jako 
alternaativu k mnohem nákladnější programům pro editaci videa, nebo pro tvorbu slide-show , sestavené z fotografií. A zde je zmín ěný citát z textu Radka Kubeše:
"U MOVAVI VS11 jde o Soubor nástrojů, obsažených v rámci jediné aplikace, který vám umožní zpracovat natočené video, nahrávat zvuk, převádět video do 3D, vypalovat data na optická média i vytvořit poutavou videoprezentaci fotek. V plné verzi programu Movavi Video Suite 11 SE je možné stříhat, upravovat i konvertovat video, převádět běžné formáty do 3D i pořizovat záznam z různých zdrojů. Vedle běžných nástrojů jsou k dispozici i zajímavé efekty, funkce na práci s obrazovou a zvukovou stopou a rovněž i nástroje na přímé publikování videí na YouTube či Facebooku. Funkce na práci se zvukovými soubory a hudbou nabízejí rovněž záznam z různých zdrojů a dále především konverzi formátů nebo vypalování hudebních CD. Vypalovat lze rovněž i data, a to na všechny typy optických disků, včetně dvouvrstvých Blu-ray médií. Nechybí ani užitečné funkce na práci s fotkami, především na vytváření poutavých prezentací ve formátu videa.".