9.04.2013

SecuStar - recenze - review

Efektivní správa hesel s programem SecuStar
-Secustar umožňuje získat souhrnný přehled o uložených heslech, nebo si je můžete nechat zobrazit seřazená podle individuálně definovaných kategorií.- 
- SecuStar používá velmi bezpečný algoritmus AES-256, který je schválen v USA pro státní dokumentů označené jako přísně tajné.
- Při použití SecuStar na několika počítačích, existuje možnost použít účet v cloudu. Hesla a další data  budou vždy synchronizovány na všech zařízeních.
- SecuStar může snadno používat více uživatelů na jednom počítači, jelikož Secustar dokáže vytvořit více  trezorů na 1 PC/NB. Každý uživatel má své vlastní hlavní heslo pro přístup k vlastnímu tresoru Secustar.
- Velmi užitečná je možnost volat přímo z programu požadované webové stránky a nechat Secustar, aby vložil  přihlašovací údaje pro každé jednotlivé textové pole (jméno a heslo ) pouhým jedním kliknutím. 
- V Pro verzi SecuStar umožňuje uložení a správu neomezeného počtu hesel.
- Secustar pracuje ve Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8 a podporuje 32-bitové i 64-bitové verze.
Informace o programu získáte na adrese: http://www.abelssoft.net/apps/secustar/, nebo v All-in-One Slideshow-review na mém portálu na adrese www.akamonitor.cz/product-reviews/secustar/.