2.26.2014

Nová verze ABBYY FineReader 12 Professional

Aplikace ABBYY FineReader® 12 Professional  přesně převádí text z obrazových dokumentů do formátů s možností úprav, včetně dokumentů sady Microsoft Office a PDF s možností vyhledávání – čímž umožňuje znovu využívat jejich obsah, efektivněji je archivovat a rychleji načítat. FineReader eliminuje nutnost dokumenty přepisovat a zajišťuje, aby byly důležité informace rychleji dostupné. Poskytuje okamžitý přístup k obrazovému obsahu ve 190 jazycích a v jakékoli kombinaci jazyků.
Co je nového ve v. 12?
Rychlejší převod a vyšší přesnost
- Díky přesnosti rozpoznávání až 99,8% poskytuje aplikace FineReader 12 až o 15% rychlejší zpracování dokumentů než dříve. Kromě toho převod dokumentů ještě urychluje softwarový Rychlý režim, a to o dalších 40%. 
- Pro zjednodušení práce s obchodními dokumenty také Aplikace FineReader nabízí až o 30% lepší zachování tabulek a grafů. Nové a vylepšené jazykové schopnosti pomáhají přesnost zvýšit ještě více.
- Hladký převod tabulek a číselných dat
V oblasti získávání dat z tabulek nový FineReader zlepšuje převod konverze až o 40%, čímž technikům, finančním odborníkům a pedagogům významně šetří čas a námahu při opravě výsledků.
- Při ukládání souborů XLSX navíc nyní můžete ukládat obrázky, odstraňovat formátování textu a ukládat každou stránku jako samostatné listy aplikace Excel.
Vylepšená technologie rozpoznávání neevropských jazyků
- Spolu s výrazně větší přesností u arabštiny, čínštiny, japonštiny a korejštiny má FineReader 12 s podporou 190 jazyků – z nichž 48 má podporu slovníku – i nadále vedoucí postavení na trhu. Ruština s diakritikou.
Okamžité otevření dokumentu a zpracování na pozadí
- Aplikace FineReader 12 vám umožňuje okamžitě přistupovat k dokumentům, které jste otevřeli, zatímco časově náročný a na prostředky náročný proces OCR běží na pozadí. To znamená, že zatímco FineReader pracuje na rozpoznávání, vy můžete zobrazit obsah, uspořádat stránky, editovat oblasti rozpoznávání nebo dokonce vybírat úryvky pro okamžité citace. 
Rychlá extrakce textových pasáží
- Extrakce částí textu nebo tabulek nyní s aplikací FineReader trvá pouhé sekundy. Vyberte oblast, kterou chcete zkopírovat, a vyberte pasáž kliknutím pravým tlačítkem myši – není třeba čekat na zpracování zbytku stránky dokumentu. FineReader vybranou oblast převede okamžitě a umožní vám vložit ji do dokumentu, na němž právě pracujete. 
Technologie vylepšení obrázků pro lepší vzhled archivovaných kopií
- S pomocí nových možností automatického předzpracování obrázku můžete fotografované dokumenty proměňovat v obrázky s kvalitou naskenovaných, nebo můžete ručně používat řadu takových vylepšení, jako je automatické oříznutí více obrázků nebo vybělení pozadí starých dokumentů, které časem zežloutly nebo zešedly.
- Pro lepší prožitek při čtení a tisku souborů PDF s možností vyhledávání používejte novou technologii - PreciseScan, která vyhladí znaky rozložené na pixely, čímž kvalitu svých dokumentů zvýšíte hned na první pohled.

- Nový nástroj pro odstranění barevných razítek a značek tužkou zajistí vyšší kvalitu rozpoznávání a zlepšuje vzhled běžných obchodních dokumentů. 
Rychlejší a snadnější ověřování a oprava výsledků
- Vylepšený nástroj pro ověřování nyní umožňuje používat opravy pravopisu i formátování s použitím intuitivních ovládacích kláves a ovládacích prvků karty, umožňujících snadné provádění procesu ověřování. 
- Pro převod tu ještě jsou nové možnosti, umožňující zjednodušení struktury dokumentu prostřednictvím automatického vynechání záhlaví a zápatí, poznámek pod čarou, obsahu nebo číslovaných seznamů – což ušetří časově náročné ruční úpravy v případech, kdy tyto prvky nemusí být zachovány. 
Soubory z cloudu lze odesílat a přijímat snadněji
- K dispozici máte přístup ke cloudovým úložištím, jako je Google Drive, Dropbox, SkyDrive nebo SharePoint Online, a prostřednictvím synchronizovaných složek, nainstalovaných v počítači, v nich můžete dokumenty otevírat nebo ukládat z nativních dialogových oken Windows Otevřít a Uložit.
Aplikace je navržena tak, aby odpovídala vzhledu a uživatelské přívětivosti nových Windows 8
- Aplikace FineReader 12 je certifikována pro Windows 8 a pro zjednodušení vaší práce využívá nové možnosti, které operační systém poskytuje. Rychlý přístup k převodu úloh nyní získáte jediným kliknutím přímo z úvodní obrazovky Windows 8, a na noteboocích s dotykovými displeji můžete také používat základní dotyková gesta pro posouvání a přibližování..
Případové studie aplikací FineRederu si můžete prohlédnout na adrese:
http://www.abbyy.com/CaseStudies/.
Moje All-in-One Slideshow-review - Komplexní recenzi - si můžete prohlédnout na adrese: http://www.akamonitor.cz/product-reviews2/abbyy12/