AKA - NEWS

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o nově zařazených informacích na portálu AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz). V levém sloupci stránky najdete ikonu podcastu. OMLUVA: zprávy, které jsou publikovány e-mailem jsou bez diakritiky!

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

6.07.2014

Wondershare PDF Editor OCR - slideshow

Před několika dny byla v tomto weblogu publikována textová část recenze programu Wondershare PDF Editor. V textu byla m.j. zmínka o tom, že funkci OCR zajišťuje plugin, který je dodáván jednak samostatně, jednak jako součást kompletu celého program. Na adrese:
www.akamonitor.cz/product-reviews2/wonpdfocr/
jsem vystavil All-in-One Slideshow review, orientovanou především na funkci OCR. Slideshow vám přiblíží charakteristiku programu, jak je podána na webových stránkách produktu, proces instalace programu, menu-systém, uživatelské prostředí programu a 2 ukázky workflow OCR procesu. K tomu jsou přidány ukázky prostředí při editování a anotaci pdf souboru. Program Wondershare si nezadá
se známějšími programy, jeho prostředí je uživatelsky přivětivé, poskytuje vše co může uživatel potřebovat při práci s PDF dokumenty, včetně jejich konverze z rozsáhlého souboru formátů. Vše, co lze do editoru načíst, dokáže program automaticky převést do pdf a poté zkonvertovat do určeného formátu. V ukázce byl obrázek, obsahující text, naskenován do pdf, editován, komentován a převeden do formátu MS PowerPointu. Wondershare pdf editor OCR představuje dobrou investici.