AKA - NEWS

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o nově zařazených informacích na portálu AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz). V levém sloupci stránky najdete ikonu podcastu. OMLUVA: zprávy, které jsou publikovány e-mailem jsou bez diakritiky!

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

2.10.2015

Abelssoft Youtube Song Download - Review

Programů pro stahování obsahu z Youtube existuje celá řada. Nedávno jsem objevil program Youtube Song Download od  firmy Abelssoft, který se mi hned napoprve zalíbil svoji jednoduchostí, líbivým designem a rychlostí práce. Umožňuje vyhledání jednotlivých hudebních nebo video souborů, umí vyhledávat i v databází alb. Po zadání klíčového slova či věty, se objeví tabulka se všemi nalezenými položkami. Nalezenou písničku nebo video si můžete ihned přehrát, nebo si je lze stánout z webu a to jednotlivě hudbu, video nebo oboje současně. Uživatel si může snadno nastavit několik parametrů. Nabízí se i přehlídka již stažených souborů, které si opět můžete i zde přehrát, nebo si můžete editovat jejich tagy. Program umí přesně to, co uživatel potřebuje, nic méně a nic zbytečného. Program stojí za pozornost všech, kdo si chtějí jednoduše a legálně přehrávat obsah youtube, koncerty počínaje, přes moderní hudbu, až po písničky pro děti.
Připravil jsem jednoduchou recenzi ve formátu All-in-One Slideshow-review. Najdete ji na adresewww.akamonitor.cz/product-reviews2/YSD