2.23.2017

Kompletní žešení OCR - nový FineReader 14

ABBYY FineReader 14 - Program OCR pro češtinu
FR 14 vytištěné dokumenty, fotografie, obrázky a soubory formátu PDF rychle promění v elektronické soubory a dokumenty, které lze dále upravovat v aplikaci Word nebo jiných kancelářských programech.
- Aplikace ABBYY FineReader 14 skenuje a převádí obrazové dokumenty na text s možností úprav a soubory PDF s možností vyhledávání s přesností rozpoznávání až 99,8%*. Pokročilá technologie adaptivního rozpoznávání společnosti ABBYY (ADRT®) přesně zachovává formátování a vícestránkovou strukturu originálních dokumentů. 
- Pro ještě rychlejší výsledky nabízí Rychlý režim aplikace FineReader zvýšení rychlosti o 40%.
- Dokonale převádí do souborů PDF s možností vyhledávání
- Snadno zpřístupňuje dokumenty pro rychlé vyhledávání a přístup převodem do formátů PDF a PDF/A s možností vyhledávání. .
- Díky flexibilním možnostem převodu PDF aplikace FineReader umožňuje převádět dokumenty PDF na text s možností úprav, který můžete aktualizovat, upravovat nebo opakovaně používat.
- Aplikace FineReader 14 podporuje rozpoznávání 190 jazyků v jakékoli jazykové kombinaci, včetně výrazně lepšího OCR pro asijské jazyky.
- Rychle extrahuje text a tabulky z tištěných dokumentů
Aplikace FineReader umožňuje okamžitý přístup k obsahu tištěných nebo naskenovaných dokumentů, které převádíte. Stačí si vybrat oblast, kterou chcete extrahovat, a aplikace FineReader ji rozpozná a v několika sekundách ji připraví ke kopírování. http://www.abbyy.cz/